Papierové poháriky S vlastnou potlačou

Papierové poháriky s vlastnou potlačou

Poháre s potlačou sú dokonalým produktom pre všetky druhy akcií, priemyselných stretnutí, konferencií a dokonca aj tematických akcií s rodinou a priateľmi. Naše poháre s potlačou sú vyrobené z papiera a sú určené na jednorazové použitie. Sú veľmi obľúbené vďaka tomu, že plnia dve dôležité funkcie: na jednej strane úžitková funkcia umožňujúca konzumáciu rôznych druhov nápojov a na druhej strane neoceniteľná reklamná funkcia. Na potlačené poháre môžete dať akúkoľvek grafiku, napríklad vo firemných farbách, s logom, reklamným sloganom, témou akcie atď.

Reklamné stojany

Reklamné bannery

Nenahraditeľná na veľtrhoch, podujatiach a v reklamných stánkoch. U nás si môžete objednať tlač Roll-Upov na pevnom podklade Blockout 440g.
Reklamné Roll-upy sú univerzálnym reklamným médiom – vo veľkom formáte. Vďaka optimálnemu povrchu a technológii digitálnej tlače získame dokonalú reprodukciu farieb a mimoriadne odolnú tlač. Reklamné stojany sú senzáciou počas veľtrhov, konferencií, výstav a propagačných kampaní.
Sú dokonalou dekoráciou v kanceláriách, bankách, kozmetických salónoch a lekárskych ordináciách.

Reklamné perá

Reklamné perá patria medzi z jedných najefektivnejších reklamných gagetov.

Reklamné perá s gravírovaním

Vyberte si pero v jednej z 11 farieb a vygravírujte si na ňom akýkoľvek vzor – veľkosť gravírovania podľa produktu. Pero má modrú náplň, ktorá vám vydrží dlho. Laserové gravírovanie umožňuje vykonať presné nápisy a prepracované logá. Klasické kovové pero s chrómovými prvkami a tenkým klipom. Pero vybavené veľkou modrou náplňou.

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

pečiatky

Praktické vybavenie kancelárie.

Automatické pečiatky

Pohodlne sa používa a vďaka možnosti výberu z až 5 veľkostí textovej plochy ju môžete prispôsobiť mnohým použitiam (a pozíciám). Mechanizmus funguje ľahko a hladko a dlhodobo udržuje intenzívnu čiernu farbu atramentu.

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

Prezentačné systémy

Ukaž sa vo veľkom

Reklamné vlajky

Reklamné vlajky – beachflagy sa používajú na propagáciu miest, udalostí alebo produktov. Vďaka ľahkej konštrukcii a veľkému reklamnému priestoru môžu byť použité ako dočasné alebo trvalé expozície. Stožiar sa dá rýchlo namontovať a demontovať. Stožiar a vlajka sa otáčajú pod vplyvom vetra, ale vďaka dobrému napnutiu látky v ráme je potlač dobre viditeľná v bezveterný deň a aj v interiéri. 

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

Môj košík
Vaša karta je prázdna.

Zdá sa, že ste si ešte nevybrali.